Norwegian Christmas Dance Competition classes and rough timing

Evening session  includes semifinals & finals in WDSF classes Adult & Youth and Junior II, and Rising Star.

Relokator

er i dag den største aktøren innen leietakerrådgivning av relokaliseringsprosesser, kontorflyttinger og møbelmontasje.

Regnskap4U

Kontakt Regnskap 4U AS i dag, på e-post LTW@regnskap4u.no og få et pristilbud på regnskapsføring som er 30% lavere enn det du betaler i dag! Enten du driver et enkeltmannsforetak eller et as. En eller tusenvis av ansatte. Alle er velkommen til oss.

Centrum Tannlegekontor

Vi er allmennpraktiserende tannleger som gjør alt fra protetikk og implantater, endodonti/rotfyllinger, fyllingsterapi og bleking; Boost klinikkbleking og blekeskinner til hjemmebleking.

GUNSTIG TILBUD TIL STUDENTER!

Owatrolshop.no

Spesialbutikk på nett for Owatrol sine produkter for: Treolje, terrasseolje, edelolje, trebåtolje, rustbeskyttelse, plastikkfornyelse

Collector Bank

Vi tilbyr tjenester for både bedrifter og privatpersoner. Bedriftskunder tilbys løsninger som legger til rette for bedre likviditet og økt salg gjennom factoring og bedriftslån og kundevennlige betalingsløsninger for e-handel og butikk. Vi tilbyr også lån til profesjonelle eiendomsaktører og kan påta oss oppdragsinkasso – både i inn- og utland.

Laukas Elektriske

…er lokalisert i Lillestrøm, vi er 11 ansatte med lang erfaring og bred kompetanse innenfor elektro, tele og data. Laukas Elektriske er en offentlig registrert elektroentrepenør og autorisert teleinstallatør.

Vårt mål er å være en solid og trygg totalleverandør av elektrotjenester mot næringslivet og privatkunder. Som kunde og samarbeidspartner skal du oppleve dyktige og engasjerte medarbeidere på alle plan til konkurransedyktige priser.

Morning session (start from 10:00):

Østlandsserie / Kretsmesterskap

  • Barn I Latin & Standard
  • Førstegangsstartende u/11 år Latin & Standard
  • Førstegangsstartende o/11 år Latin & Standard
  • Åpen klasse Latin
  • Barn II (rek / konk / elite) Latin
  • Junior I (rek / konk / elite) Latin
  • Junior II (rek / konk / elite) Latin
  • Ungdom Rekturttering Latin
  • Ungdom Elite Standard
  • Voksen Rektruttering Latin
  • Voksen Konkurranse Latin
  • Voksen Elite Standard

International competition:

  • Rising Star Latin (estimate start shortly after 10:00 depending on entries)

Afternoon session (prelimenary from 13:00)

Christmas Dance International Competitions

  • Juvenile II Latin
  • Junior I Open Latin
  • Junior II Open Latin
  • WDSF Youth Open Standard
  • WDSF World Open Standard

Evening session (prelimenary from 19:00)

Semifinals and finals:

  • Junior II Open Latin
  • Rising Star Latin
  • WDSF Youth Open Standard
  • WDSF World Open Standard

Morning session (start from 10:00):

Østlandsserie / Kretsmesterskap

  • Barn II (rek / konk / elite) Standard
  • Junior I (rek / konk / elite) Standard
  • Junior II (rek / konk / elite) Standard
  • Ungdom Rekturttering Standard
  • Ungdom Elite Latin
  • Voksen Rektruttering Standard
  • Voksen Konkurranse Standard
  • Voksen Elite Latin

Christmas Dance International competition

  • Rising Star Standard (estimate start shortly after 10:00 depending on entries)

Afternoon session (prelimenary from 13.00)

Christmas Dance International Competitions

  • Juvenile II Standard
  • Junior I Open Standard
  • Junior II Open Standard
  • WDSF Youth Open Latin
  • WDSF World Open Latin

Evening session (prelimenary from 17:00)

Semifinals and finals:

  • Junior II Open Standard
  • Rising Star Standard
  • WDSF Youth Open Latin
  • WDSF World Open Latin

Visitor Tickets are available in the TICKETSHOP Fjern